Goodville: Farm Game Adventure

Çiftlik Kurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0 bytes
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici

Goodville: Farm Game Adventure indir. Hava Durumu kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Goodville: Farm Game Adventure ile akıllı cihazınızı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kendi çiftliğinizi kurarak geliştirmeye çalışacağınız Goodville: Farm Game Adventure oyununda zaman geçirmek için tek yapmanız gereken iOS cihazınıza indirmek olacak. Sonrasında oyunun her bir özelliğinden faydalanabilirsiniz. Goodville, klasik çiftlik oyununun duygusal bir refah uygulamasıyla benzersiz bir karışımıdır. Goodville, akıl sağlığı sorunlarını tamamen yeni bir açıdan ele almak için oyun endüstrisi uzmanlığını bilimsel yaklaşımla birleştirir. Duygusal esenliği sağlamak ve sürdürmek için psikologların ve bilim adamlarının katılımıyla üretilen benzersiz etkileşimli içerik.

Sıradışı ancak bir o kadar da heyecan verici özelliklere sahip olan bu heyecan verici oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunu her bir özelliğini kullanmaya ve kendi çiftliğinizi geliştirmeye hazır olun.Duygusal esenliğe ulaşmak ve yaşam tarzınızı iyileştirmek için modern ve etkili yaklaşımlar hakkında farkındalık yaratın. Jane'in çiftliğini yenilemesine ve Goodville'in tüm sırlarını keşfetmesine yardım edin. Yolculuğunuzun her adımında size yardımcı olacak bir grup canlı karakterle tanışacaksınız, böylece Goodville'in sunduğu zorluklarla yalnız kalmayacaksınız.

Goodville: Farm Game Adventure indir

Hayvanları besleyin, mahsulleri hasat edin, inekleri sağın, siparişleri yerine getirin, çiftliğinizi geliştirin ve yenileyin. Bilişsel ve psikolojik durumunuzun farkında olmak için mahalleyi keşfedin, görevleri ve testleri çözün. Kendi güvenli sığınağınızı kurun ve keşif gezileri sırasında bir sonraki büyük maceraya hazırlanın. Duygusal esenliği korumak için oldukça başarılı bir oyun olarak değerlendirilen Goodville: Farm Game Adventure ile akıllı cihazınızı geliştirebilirsiniz. Oyun içi karakterlerle iletişim kurarak ve heyecan verici görevleri yerine getirerek zihinsel sağlık hakkında daha fazla bilgi edinin. Mevcut durumunuzun farkında olmak ve yaşam tarzınızı iyileştirmek için bilişsel ve psikolojik durumunuzu test edin.

Çiftliğinizi keşfedin, yenileyin ve özelleştirin. Sonrasında sunulan her bir içeriği kullanarak hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Birbirinden farklı özellikler üzerine kurulan Goodville: Farm Game Adventure sayesinde boş vaktinizi sıkılmadan ve çiftlik inşa ederek geçirebilirsiniz. Siparişleri yerine getirin, mahsulleri ve taze ürünleri hasat edin. Sonrasında bunları satarak para kazanın. Bu şekilde çiftliğinizi geliştirecek malzemeler alabilirsiniz. Kendi güvenli sığınağınızı inşa ederek geliştirmek için yaratıcı düşüncelerinizi kullanın. Her an her yerde oynamak için tek yapmanız gereken akıllı cihazınıza indirmek olacak. Sonrasında taktiklerinizi de kullanarak oyun alanında gelişim sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı özellikler üzerine kurulan Goodville: Farm Game Adventure oyununda kazanmanız gereken pek çok ödül olacak.

Goodville: Farm Game Adventure indir